AGROANALYSIS SCIENTIFIC SOCIETY (pjt)
Budapest, Lajos u. 115. Hungary 1036 Telefon/fax: 36-1/250-6064, 36-27-380-665
Vissza a nyitó lapra / Vissza a fõtéma jegyzékre / Vissza az elõzõ lapra
Fõtémakör: Kalibrációs Kontroll Informatika Tudomány
ELÕSZÓ
1.
Magyarország lakossága évente kb. 40000-rel, azaz naponta 111-gyel fogyatkozik, vagyis ennyi személyes életteret zsákmányolnak a magyarok helyére nyíltan bevallottan idegenek betelepítését szervezõ hazaáruló kormány(ok).
Az általam nemzetközileg szabadalmaztatott ANTIRANDOM mérési kalibrációs software alapján általunk végzett nagyszámú kalibrációs kontroll-mérés kimutatta azt, hogy az akadémiai és egyetemi kutatóintézetek hamisan publikálták meg a hazai talajok káliumtartalmát, s ezen a hamis alapon kálium vegyületekkel mûtrágyáztatták a termõtalajokat. Ezúton mérgezõre növelték a vízben oldott kálium mennyiségét a talajokban, ez megmérgezte a növényeket és a növényekbõl készített élelmiszereket, az emberek meddõséget és életrövidülését okozva.
Ezenkívül mérgezõ kálium vegyületekkel "helyettesíttették" az étkezési konyhasót (NaCl-t), s a vezetékes ivóvízbe a fertõtlenítõ klórozásnak ellenálló fertõzõ vírusokat juttattak be az egyre több szennycsatornával. Mindezek ellen az elkövetõk és bûntársaik egészségét a Mózes II. 23. 20-33. szerinti módszerrel védik: a fiziológiás sótartalmú biokenyérrel és fertõzésmentes tiszta (desztillált) ivóvízzel ivóvízzel, a TALMUD elõírásainak megfelelõen.
Honlapunk dokumentálja a fenti fajirtási célú tudatos mérési kalibrálási csalás konkrét bizonyítékait.
Budapest, 2007. 03. 15. Tejfalussy András
2.
3.
4.
A HIÁNYOS ÉS HAMIS (RANDOMIZÁLT) OK-OKOZAT KALIBRÁLÓ MÓDSZEREK MIATTI KÁROKOZÁSOK, KORRUPCIÓK TERJEDTEK EL (NEMZETKÖZILEG):
5.
II.
A MEZÕGAZDASÁGI TUDOMÁNY KALIBRÁCIÓS PROBLÉMÁI
1.
Már az 1930-as moszkvai perekben is téma volt a kálisó mûtrágyázás holokauszt elõidézõ hatása!
2.
3.
AZ OK-OKOZAT KALIBRÁLÁSI PROBLÉMA MEGOLDÁSA:
A MEZÕGAZDASÁGI- ÉS KÖRNYEZETVÉDELMI
INFORMÁCIÓK
MEGBÍZHATÓSÁGÁNAK ELLENÕRZÉSE
KONTROLL-INFORMATIKA
I. A reprezentatív minta
1,/ A körülöttünk lévõ anyagok megismerése Környezetünk ismerete fontos feladat. Környezetünk különbözõ anyagok összessége. Struktúrát (elrendezést) látunk. Éppen olyan érdekes ez is, mint az, hogy az egyes részei milyen minõségû anyagból vannak. Az idõbeli folyamatok is fontosak. Ezek a struktúrát és az anyag-minõségeket is változtatják. Ahhoz, hogy kiismerjük magunkat, mindezek tanulmányozása szükséges.
Érzékszerveinkkel érzékeljük a körülöttünk lévõ világot. Annak tanulmányozása mûszerekkel is lehetséges. A mûszerek mérési adatokat szolgáltatnak. Az adataik mindig egy térrészrõl szolgáltatnak információt. Ezek az információk a mérés alatt (idején) tájékoztatnak arról, hogy a mûszer mit mért. A tér- és idõ-koordináták az anyag terét (méretet és pozíciót) és idõt (idõpontot, idõintervallumot) jellemzõ adatok.
2./ Az információk saját pontossága: Az információk pontosságát a mûszerek pontossága és a mérési körülmények tér- és idõ koordinátái (adatai) ismeretén kívül a mérési zavarok mértéke határozza meg.
3./ Az új információk értelmezési
pontossága: Az értelmezésnél (az információk
vonatkoztatásánál) az információkat hozzárendeljük
tér- és idõ-paraméterekhez Ez a tér- és
idõ- paramétereknek megfelelõ konkrét anyagstruktúrákhoz
és anyag-minõségekhez, valamint ezek idõbeli változásaihoz
(a folyamatokhoz) hozzárendelése. A hozzárendelés
pontossága az értelmezési pontosság.
4./ Az információk adaptálási pontossága: Van olyan eset, hogy az információkat késõbbi idõpontban használjuk az információk (korábbi) származásának a helyén (terében). az, hogy az új állapotot jellemzõ és a korábbi információk mennyire térnek el egymástól, az információk adaptálási pontossága. Amennyiben mások a tér méretei és/vagy a pozíciója (koordinátái), mint ahonnan az információ származott, az új állapotot az alkalmazás idején jellemzõ információk és az alkalmazott információ eltérése az adaptálási pontosság.
5./ Az információk alkalmazási pontossága: Az a pontosság, amivel az információ az alkalmazásakor jellemzi az alkalmazásának terét.
6./ A reprezentatív térrész: 1-5./ alapján a reprezentatív térrész (mintatér) az a vizsgált térrész, amely elõírt (tól-ig) pontossággal szolgáltat információkat a tér- és idõ-koordinátákkal meghatározott helyre.
7./ A reprezentációs hiba: A reprezentatív térrész és a tér- és idõ-koordinátáival megadott térrész információinak eltérése a reprezentációs hiba.
8./ A kalibráció: A reprezentatív térrészbõl származó információk másik tér- és idõkoordinátákkal meghatározott térrész információi közötti eltérés okainak az elõírt pontosságú meghatározása a kalibráció.
9./ A kalibráció bizonytalansága: A kalibráció bizonytalansága a különbözõ idõpontokban ugyanott megismételt kalibrálások adatainak az eltérése. ha a tér mérete vagy pozíciója (koordinátái) is változtak, a kalibráció hibája az új idõ- és tér-koordinátákkal meghatározott térrészbõl (tér- és idõ-intervallumból) és a reprezentatív térrészbõl származó információk eltérése. A legnagyobb kalibráció-hiba a kalibráció legnagyobb bizonytalansága az új tér- és idõ-intervallum és az elõzõ összehasonlításánál (relációjában).
10./ Az információk alkalmazásának hibája: Az információk alkalmazásának hibája a reprezentatív térrészbõl származó információk és az alkalmazásával kialakított (más) térrészbõl (tér- és idõ-intervallumból) származó információk eltérése (különbsége).
11./ Összefoglalás
a./ 1-10./ alapján a reprezentatív térrész elõírt határok (bizonytalansági maximum értékek, korlátok) közötti kalibráció-bizonytalansággal jellemzi a saját térrészbõl (tér- és idõ-intervallumból) származó információkkal az új (más) tér- és idõ-intervallumból származó információkat.
b./ 1-11/a. alapján a reprezentatív minta a reprezentatív térrész és/vagy annak részlete, ami információkat szolgáltat, hogy annak alapján és a kalibrálási adatai segítségével a másutt és/vagy más idõintervallumban (más tér- és idõ-koordinátáknál) azonosságokat és eltéréseket egyértelmûen (megfelelõ pontossággal, ill. korlátozott bizonytalanságokkal) mindig felismerhessünk ott vizsgált reprezentatív mintából származó információk összehasonlítása segítségével. Ebbõl következik, hogy a reprezentatív minta elõírt pontosság esetén is csak mintapár(ok) formájában létezhet.
Magyarország, 1991. november 29.
All Rights Reserved!
Tejfalussy András
Agroanalízis Tudományos Társaság Környezetvédelmi-
és Gazdaságosság Ellenõrzõ Központja
pjt/gmk
Témajel: kontroll-informatikai alapok
III./
A KALIBRÁCIÓS KONTROLL INFORMATIKAI TUDOMÁNY BÁZIS SOFTWARE-it leíró szabadalmak:
1.
GRADIENS FÓKUSZ törvény és alkalmazása az anyagtulajdonság- változtató környezeti hatások együtt vizsgálatának és optimalizálásának pontosítására, nagyságrendi felgyorsítására és sokkal olcsóbbá tételére.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Tejfalussy András kutatómérnök akkori munkahelye, a Mezõgazdasági és Élelmezésügyi Minisztérium Növényvédelmi és Agrokémiai Központja (MÉM-NAK) szakvezetõsége által a fenti pályázatról a Magyar Tudományos Akadémiához felterjesztett szakvélemény:
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
IV./
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
V./
ALKALMAZÁS
MINDIG HARMADIK VAGY TOVÁBBI TÉNYEZÕKÉNT ADAGOLJÁK A KÁLIUM VEGYÜLETEKET A TALAJOKHOZ, TEHÁT HA AKARTÁK VOLNA, AKKOR SEM TUDTÁK VOLNA KALIBRÁLNI A VALÓDI BIOLÓGIAI HATÁSÁT AZ EGYEMEN TANÍTOTT ZAVAROS (RANDOM) MÉRÉSI ELRENDEZÉSEKKEL. A KÁLIUM MÛTRÁGYÁKKAL EMIATT TUDTÁK TÖBBSZÖRÖSÉRE NÖVELNI A MEZÕGAZDASÁGI TERMELÉSI ÖNKÖLTSÉGET A HAGYOMÁNYOS TECHNOLÓGIÁK ÖNKÖLTSÉGÉHEZ KÉPEST, S MÉRGEZTETVE TALAJVIZET ÉS AZZAL A NÖVÉNYEKET, S A NÖVELT KÁLUMTARTALMÚ MÉRGEZETT NÖVÉNYEKKEL MEDDÕVÉ IS TÉVE AZ ÁLLATOKAT ÉS EMBEREKET:
1.
2.
3.
4.
VI./
1.
2.
4.
5.
6.
VII.
1.
2.
VIII./
1.
2.
3.
IX./
1.
Nagyrészt a kálisóval mérgezésnek tudható be, hogy kb. 30%-kal több magyar hal meg, mint amennyi születik:
2.
Az ok-okozat kalibrálás hiánya károkat okoz:
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
3 pld.-ban a t. Bp. IV. és XV. ker. Bíróság részére, + 3 pld. CD, az aquanet.fw.hu honlap másolataival.
Code: OE-Cselotei-OMFB-144-88. Melléklete:
a 2.Pf. 20.832/2006. végzés, az arra írt felperesi bejelentésekkel.
Fõvárosi Bíróság
elnöke kezéhez
1055 Budapest, Markó u. 27.
Tisztelt Bíróság
Alulírt Tejfalussy András felperes a Dr. Sólyom László alperes elleni, a Fõvárosi Ítélõtábla mellékelt 2.Pf. 20.832/2006. számú végzése szerinti polgári jogi megállapítási keresetét az alábbi bizonyítás kiegészítéssel ezúton átminõsíti büntetõperi magánváddá, mivel egy alkotmánybírósági elnök, egy köztársasági elnök fajirtásban bûnsegédkezésének a kérdése is kizáróag egy bûntetõper keretében ítélhetõ meg. *
A nemzetközi szabadalmaimban leírt, a tudományos
kutatásokat felgyorsító módszerem, vagyis a környezeti
hatások és az azokkal befolyásolt anyagok (pl. a termõtalajhoz
adagolt anyagok és az ott lévõ növények) közötti
kapcsolatok kutatásához és -ellenõrzéséhez
szükséges méréseket nagyságrendekkel felgyorsító
Antirandom software-im, amelyek általuk elrontott változataival
újabban többen is Nobel-díjakra pályáznak
az én szerzõi elsõbbségem elhallgatásával,
lehetõvé tették a sokféle mûtrágya-komponens,
s az ezek komponensenként sokkal több dózisa kombinálásán
alapuló átfogó méréseket is. Az ilyen mérések
megbízhatóan elvégzése korábban
lehetetlen volt. Tehát az Antirandom mérési software-im
lehetõvé tették sokféle mûtrágyázási
dóziskombináció hatásának a mérését
a növények életképességére. Ezúton
jól tudtuk mérni a különbözõ módon
mûtrágyázott növények stressz-túlélési-képességét,
egészségi állapotát, a mûtrágyadózisok
és az egyéb környezeti hatások, pl. a szárazság
és a túlmelegedés (aszályhatások)
függvényében. Könnyen el tudtuk végezni a mûtrágyázási
változatok hatásai közvetlen, megbízható, pontos
összehasonlítását és a mérési
eredmények közvetlen, egyértelmû megjelenítését
is. Ezek a méréseink kétséget kizáróan
igazolták, hogy csak azoknak a tudományos kutatóknak volt
igazuk, akik a kálisóval mûtrágyázást
rendkívül ártalmasnak, károsnak ítélték,
és felléptek ellene. Igaza volt tehát a Szovjetunióban,
a 30-as évek ún. moszkvai perei során kivégzett
40 tudósnak is, akikrõl a Sötétség délben
címû könyv (Arthur Koestler, 1940.) is megemlékezett.
Koestler azt írta (1938-ban!), hogy a következõ világháború
legvalószínûbben a kálisóval mûtrágyáztatással
okozott károk következtében fog kitörni. Koestler
ezzel a holokauszt tényleges elõidézõ okát
is azonosította, mert ha nem lett volna világháború,
nem lett volna holokauszt sem. A világon jelenleg Izrael a kálisóval
mûtrágyáztatás legfõbb szervezõje.
Lehet, hogy egy új világháborút, a korábbi
kisebbnél sokkal nagyobb újabb holokausztot akarnak elõidézni
a kálisóval? A Mózes II. 23. 20-33. szerinti fajirtási
programot folytató talmudista fasiszták és azok hazai és
külföldi, magas állami pozíciójú bérencei
ellen harcolok az Antirandom mérési bizonyítékaink
alapján is, vagyis a tudomány fegyverével az új
világháború kitörése, egy új holokauszt
megakadályozására, a Magyar Antifasiszta Létvédõ
Körök Mozgalom keretében. A minisztériumi és
országgyûlési szakértõi megbízási
munkáink és a Ptk. 484-487. § szerinti kárelhárításunk
során, az Antirandom software szerinti mérések mûtrágya-hatás
ellenõrzési eredményei alapján, kiderítettük
a következõ csalást: A hazai hivatalos Egységes
Országos Trágyázási Kísérletek
(EOTK) mérései nem tudták bebizonyítani, hogy a
kálisóval mûtrágyázás termésnövelõ
az õszibúzánál, monokultúrás kukoricánál
és a borsónál (e növényekkel akarták
bizonyítani a kálisó termésmennyiség növelõ
hatását). A hazai talajok káliumtartalmának
az elfogyása megelõzése ürügyén
mûtrágyáztattak a káliumvegyületekkel (kálisóval,
káliumnitráttal, káliumszulfáttal stb.).
Évente, vagy úgy, hogy három évenként kb. háromszoros mennyiségben mûtrágyáztatnak káliumvegyületekkel, amit a csalók a mûszaki fejlesztési eredményüknek hitettek el, mint Periódikus kálium mûtrágyázást az Országos Mûszaki Fejlesztési Bizottság által díjazott pályázatuk útján. (E díjat nyert hamis pályázatuk OMFB nyilvántartási száma: 144/1988.)
A 60-as években Dr. Tölgyesi György professzor mérései is már kimutatták, majd Müller Lajosné mérései is (ezeket õ egy egyetemi doktori disszertációban is dokumentálta), hogy bizonyosan növeli az aszályos idõjárás miatti kárt (a kálium vegyületekkel mûtrágyázás követeztében) a talajvízben többszörösre nõtt káliumtartalom. Könnyû kiszámítani, hogy a kálium fogyás megelõzésének a szükségessége hamis indok: a hazai termõtalajok átlagos káliumtartalma 1-6% közötti. Ez azt jelenti, hogy a talaj 2%-os átlagos káliumtartalma esetén, egy 1000 négyzetméter területû kertben, annak 5 méter mély gyökérzónájában kb. 1500000 kg kálium van!. Ennyi kálium sok ezer évig is képes lehet biztosítani a növények részére a természetes (fiziológiás) káliumpótlást. A növény a talajvíz kb. 90 mg/kg-os, vagyis természetes káliumkoncentrációjánál mérgezõdési veszély nélkül hozzájuthat az számára élettanilag optimális (fiziológiás) káliummennyiséghez. A talajban lévõ víz kb. 90 mg/kg káliumot old ki az agyagásványból, s fogyása esetén a kálium a talaj káliumkészletébõl automatikusan is pótlódik. A kutatók a káliumvegyületekkel mûtrágyáztatással a legtöbb talajban 250 mg/kg fölé, mérgezõre növelték a talajvíz káliumtartalmát. Ezt a kálisó értékesítést elõsegítõ csalásukat a káliummal tele lévõ talajok káliumvegyületekkel mûtrágyázásának a szükségességét hirdetõ kutatók azzal a hamis teóriával alapozták meg, hogy kimondták túl kevésnek a talajvíz 90 mg/kg-os természetes káliumtartalmát a növények káliummal mûtrágyázással felnövelt (antifiziológiás) káliumtartalmához képest, vagyis elsõsorban a talajvizsgálatokra alapozó mûtrágya-dózis számításokhoz alapul szolgáló mértékek hamisan elõírásával csaltak, csalnak.
A zsidó törvénykönyv, a Talmud alapján tudható, hogy a meddõség s a többi betegség ellen a Jehova-féle (a kóser) kenyér és ivóvíz, azaz a desztillált, tiszta ivóvíz és a konyhasóval erõsen (fiziológiásan) sózás védi a Mózes II. 23., 20-33-szerinti étkezési biológiai fegyvereket alkalmazó s ezúton a zsidók életterét fajirtással bõvítõ rablógyilkos holokausztozókat! A betegítés, meddõvé tétel, életrövidítés a konyhasó-ízt pótló kálisóval, s a káliumvegyületekkel folytatott talaj-, talajvíz-, és növény-mérgezõ mûtrágyáztatással, s a fertõzött emberek és állatok ürüléke klórozást is túlélõ fertõzõ vírusait tartalmazó szennyvizeknek (szennycsatornákkal) a vezetékes ivóvízbe juttatásával történik. A kálisóval mûtrágyáztatás nem csupán fajirtó hatású. A kálisó a hagyományos fiziológiás trágyázásokhoz képest a többszörösére növeli a mezõgazdasági termékek önköltségét, eladósítja a földtulajdonosokat. Ehhez képest a génmanipulált növény (GMO) sem ártalmasabb! Vagyis fõleg a fajirtással INGATLANT SZERZÕ talmudista terrorista fasiszták és azok bérencei e bibliai biológiai-vegyi fegyverek alkalmaztatói és alkalmazni engedõi, s kárai elhallgatói. A fentiek nyilvánosan közzétett mérési, statisztikai, bûnügyi bizonyítékait lásd: www.aquanet.fw.hu, e honlapunk másolatát a fajirtást feljelentve korábban már többször is benyújtottam CD-n a t. Bíróságokhoz, az Országgyûléshez, Legfõbb Ügyészhez, s a Legfelsõbb Bíróság elnökéhez is, hogy õk is megtehessék a szükséges bûntetõfeljelentéseket.
* Hamis okirat fenntartása (X-398/l998.), vagyis okirat-hamisítás miatt is el kell ítélni a köztársasági elnököt!
Budapest, 2007. 02. 13.
Tisztelettel:
Tejfalussy András
11.
12.
13.
14.
15.
16.
ANTIRANDOM TERMESZTÉSI EREDMÉNY OPTIMALIZÁLÁSI SOFTWARE SZERINTI MÉRÉSEKEN ALAPULÓ SZAKTANÁCSADÁS
17.
Itt is lehet kattintani a referenciáinkra!